HLAVNI STRANA PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHCESKY KALENDAR AKCI V REGIONU
Понедельник 18.10.2021



















Zastupitelstvo obce ve volebním období 2010-2014 [ Мэрия города или района ]

Zastupitelstvo obce
Jméno Funkce
Miroslav Švajda Starosta
Jaroslav Hrabovský Místostarosta
Jiří Chudoba
Člen rady
Jan Kovář, Ing.
Člen rady
Edita Taube
Čeln rady (22.11.2011-rezignace)
Vladimír Bayer
Zastupitel
Miroslav Goláň
Zastupitel (od 7.12.2011 radní)
Miroslav Honěk, Bc.
Zastupitel
Pavla Hrdá
Zastupitel (od 23.11.2011)
Anežka Mičolová
Zastupitel
Marie Milničková
Zastupitel
Marie Oravová
Zastupitel
Jarmila Orlitová, Ing.
Zastupitel
Renáta Pařenicová
Zastupitel
Petr Sehnalík
Zastupitel
Milan Skalka
Zastupitel

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY

LOKALIZACE

DALŠÍ INFORMACE: http://www.mankovice.cz

AKTUALIZACE: Pavel Náplava (Pavel Náplava - COLOR Studio) org. 56, 29.05.2013 v 10:01 hodin
Copyright 1998-2021 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®